Banes 2 Dhomshe me Qira te Qafa - Kodi 0655

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjencioni Prishtina City 21 Shk 15:59 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Afer VV
Sipërfaqe: 85 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banes me Qira te Qafa - Kodi 0655

Lokacioni: afer VV

Siperfaqe: 85 m2

Kati 5

Renditjet:

- 2 Dhoma Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- Banjo
- Ballkon

Posedon:

- Uj 24 H
- Lift
- Nxemje Qendrore
- Parking
- Mirembatje te Hymjes
- Banesa eshte shum i qet dhe e pershtatshem per familjar

Çmimi €350

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com

Banes me Qira

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim