Banes Moderne me Qira Mbrapa Eulexit - Kodi 0585

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjencioni Prishtina City 21 Shk 15:30 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi i qirasë:

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rruges per te Pallati i Drejtesis
Sipërfaqe: 93 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Banes me Qira ne Lagjen e Spitalit - Kodi 0585

Lokacioni: mbrapa Spitalit rruga per te Pallati i Drejtesis

Siperfaqe: 93 m2

Kati 7

Renditjet:

- 2 Dhoma Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- Banjo
- Shpajz
- Ballkon

Posedon:

- Uj dhe Rrym 24 H
- Nxemje Qendrore
- Mirembatje te Hymjes
- Parking
- Kompleksi Banesor eshte 10 Katshe

- Objektn e ka ndertuar Kompania Bota e Re

Çmimi 250 Euro

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com

Banesa me Qira

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim