Banes Moderne me Qira me 2 Dhoma ne Rrugen B

Jepet me qera nga: Agjencioni Prishtina City 14 Dhj 14:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rruga B
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Banes me Qira ne Rrugen B - Kodi 0490

Lokacioni: Kompleksi Lin Project

Siperfaqe: 90 m2

Renditjet:

- 2 Dhoma Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- Banjo
- Wc
- Shpajz
- Ballkon

Posedon:

- Nxemje Qendrore
- Sigurim me Kamera 24 H
- Parking para Objektit
- Garazhd per Vetur ( 30 Euro ne Muaj )
- Lift
- Uj 24 or
- Gjelbrim
- Shkall Emergjence
- Mirembatje te Hymjes ( qdo dit prej 8:00 deri 15:00 )

- Dhomen e Gjumit dhe Sallonin klenti mundet te perzgjedh ngjyren te bardh ose te kaft, ashtu si duken ne foto.

- Mundeni ta rezervoni Banesen deri 2 Muaj me heret.

ÇMIMI 250 EURO

Ju Mund ti Shikoni Qindra Banesa tjera ne webfaqen ton www.prishtina-city.com

Me Ne Behen Mareveshje te Mira.

Ju Mirepresim

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim