Banes Moderne me Qira ne Aktash 3 Dhomshe - 0481

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjencioni Prishtina City 25 Jan 15:44 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi i qirasë:

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Aktash
Sipërfaqe: 107 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Banes Moderne me Qira ne Aktash - Kodi 0481

Lokacioni: te OSCE

Siperfaqe: 107 m2

Kati 5

Renditjet:

- 3 Dhoma Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- Banjo
- 2 Ballkona

Posedon:

- Parking Privat
- Uj dhe Rrym 24 H
- Lift
- Mirembatje te Hymjes
- Klim
- Ene Larese

Çmimi 650 Euro me Shpenzime Komunale
Çmimi 600 Euro pa Shpenzime

Agjencioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjencioni per patundshmeri prishtina
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com

Banesa me Qira

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim