Banes Moderne me Qira ne Dragodan - Kodi 0669

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjencioni Prishtina City 09 Mar 20:27 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi i qirasë:

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Kompleksi Tregtia te Komuna
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Banes me Qira ne Dragodan - Kodi 0669

Lokacioni: afer Komunes - Kompleksi Tregtia

Siperfaqe: 80 m2

Kati 2

Renditjet:

- 2 Dhoma Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- Banjo
- Wc
- Shpajz
- Ballkon

Posedon:

- Uj 24 H
- Nxemje Qendrore
- Lift
- Parking

- Banesa eshte e mobiluar pjeserisht dhe mobilohet komplet me mobile te reja sipas deshires se klientit.

Çmimi €400

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com

Banesa me Qira

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim