Banes/Zyre me qera ne Pejton, pran Sh. Faik Konica

Jepet me qera nga: Real Estate&Consulting 16 Mar 10:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Adresa: Pejton, prane Shkolles Faik Konica
Sipërfaqe: 130 m2
Komuna: Prishtinë
Banes/Zyre me qera ne Lagjen Pejton, #030 prane Shkolles Fillore Faik Konica.

Banesa gjendet ne katin e Dyte.

Banesa ka kete renditje:
- 1 sallon
- kuzhine
- 3 dhoma gjumi apo Hapsira per zyre.
- banjo, wc, 2 ballkona
- nxemje me rryme, uje 24h.

Banesa ne teresi eshte e pamobiluar dhe leshohet per zyre.

Per me shume oferta rreth banesave apo zyreve me qera, na vizitoni ne faqen tone ne Facebook:
Real Estate&Consulting apo duke kopjuar linkun me poshte:
https://www.facebook.com/Real-EstateConsulting-181745562171431/

045319625
sadatalija.re@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim