Banes/Zyre me qera ne Qender perball NLB bankes

Jepet me qera nga: Real Estate&Consulting Dje 11:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Qender, perball NLB Bankes
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Banes/Zyre me qera ne Qender perball NLB bankes #084
Banesa ndodhet ne katin e pare :

Qmimi i Baneses eshte: Muaj ( 500 ) euro.
Banesa ka kete renditje:
- 1 Sallon,
- Kuzhin,
- 1 dhome gjumi apo Hapsire per zyre,
- 1 Banjo, 2 ballkona,
nxemje qendrore,
Ne kete qmim perfshihen shpenzimet e Ujit, mbeturinave dhe nxemjes qendrore.

Per me shume oferta, ju lutem na vizitoni ne faqen tone ne Facebook: Real Estate&Consulting

045319625
recagency.ks@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim