Banes katerdhomshe me qera ne Dragodan

Jepet me qera nga: Real estate&consulting 20 Jan 15:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne katin e dyte dhe ka kete renditje: 1 sallon me kuzhin, 3 dhoma gjumi, banjo, wc, ballkon, nxemje me rryme, uje 24h si dhe garazh te perfshire ne kete qmim. 045319625 sadatalija.re@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim