Banes me Qira ne Qender te Prishtines - Kodi 0491

Jepet me qera nga: Agjencioni Prishtina City Dje 22:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: 4 Llullat
Sipërfaqe: 125 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Banes me Qira ne Qender te 4 Llullat - Kodi 0491

Lokacioni: Rr. Bajram Kelmendi

Siperfaqe: 125 m2

Kati 5

Renditjet:

- Sallon me Kuzhin ( 60 m2 )
- 3 Dhoma Gjumit
- Trepezari
- Kuzhine
- Shpajz
- Banjo
- Ballkon

Posedon:

- Lift
- Hyrja ne Objekt me kartela
- Objekti eshte ne monitorim te kamerave 24 H
- Garazhd per vetur
- Uj 24 H
- Pamjen e ka nga Muzeu i Prishtines dhe Nderta e Qeveris

Shpenzimet komunale mujore (uji, mbeturinat), obligimet mujore per kartela per access ne ndertese dhe lift, kartela per access ne parking, mirembajtja mujore per ndertese dhe interneti (wifi) jane ne kuader te cmimit. Vetem pagesa e rrymes mujore do te jet obligim i klienitit.

Çmimi 750 Euro

Agjencioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjencioni per patundshmeri prishtina
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim