Banes me Qira

Jepet me qera nga: Banes 16 Mar 09:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Prishtine
Sipërfaqe: 108 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Jap me qira banesën 108m2 lagjja ´´Dardani´´Rr. Shefqet Shkupi afër (ishMaxi market- 2 ose tash objekti dardhes) në Prishtinë , objekti është ndërtim i ri ka kushte mjaft t´mira dhe është shum e qetë, rrymë, ujë 24h, ngrohje qendrore. Banesa eshte e pa mobiluar, ka kuzhinen komplet me tgjitha elementet, dhe ka dy dhoma gjumi, salloni me kuzhinë, banjo + ekstra wc, shpajz, ballkon.
tel. 044214262
viber +37744214262
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim