Banes me qera bregu i diellit

Jepet me qera nga: 18 Sht 21:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120 m2
Komuna: Prishtinë
Lëshoj banesen me qera ne bregun e diellit afër banesave të bardha , banesa posedon sallon me kuzhin, 3 dhoma gjumi , 2 banjo, teras prej 100 m2 dhe 2 garazha.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim