Banes me qera kodra djellit

Jepet me qera nga: Bajrami 23 Shk 19:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: 1 sallon dhom fjetje kuzhin banko koridor teras
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ashte mbi fakultetin teknik pozit shume te mir kati 4 te tuneli ka sallon kuzhin dhome fjetjes koridor banjo teras e mobiluar mire dhe shum e qete per me teper lajmroni ne tel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim