Banes me qera ne Dragodan, prane Komunes se Re#04

Jepet me qera nga: Real Estate&Consulting Dje 14:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dragodan, prane Komunes se Re
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne katin e peste dhe ka kete renditje:

1 sallon me kuzhin,
1 dhome gjumi,
banjo, ballkon, lift, uje e rryme 24h.

045319625
sadat.alija@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim