Banes me qera ne Dragodan, prane Komunes se Re#05

Jepet me qera nga: Real Estate&Consulting 14 Dhj 10:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: dragodan, prane Komunes se Re
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne katin e gjashte dhe ka kete renditje:

1 sallon me kuzhin,
2 dhoma gjumi,
banjo, ballkon, lift, nxemje me rryme, rryme e uje 24h

045319625
sadat.alija@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim