Banes me qera ne Dragodan, prane Komunes se Re#06

Jepet me qera nga: Real Estate&Consulting 07 Dhj 10:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dragodan, prane Komunes se Re
Sipërfaqe: 63 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne katin e peste dhe ka kete renditje:

1 sallon me kuzhin,
1 dhome gjumi,
banjo, ballkon, nxemje me rryme, rryme e uje 24h, lift.

045319625
sadat.alija@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim