Banes me qera ne Dragodan, prane Komunes se Re

Jepet me qera nga: Real Estate&Consulting 25 Gsh 10:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Adresa: Dragodan, prane Komunes se Re
Sipërfaqe: 130 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne katin e trete dhe ka kete renditje:

1 sallon me kuzhin
3 dhoma gjumi,
2 banjo,
ballkon,
nxemje me rryme, uje 24h

045319625
sadatalija.re@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim