Banes me qera ne Dragodan, tek Komuna e Re

Jepet me qera nga: Real Estate&Consulting 14 Mar 14:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Dragodan, te Komuna e Re
Sipërfaqe: 115 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne katin e peste dhe ka kete renditje:

1 Sallon me kuzhin,
2 dhoma gjumi,
banjo,
2 ballkona,
lift, uje 24h,

Ne kete Qmim perfshihet edhe Garazha.

045319625
sadatalija.re@gmail.com

Per me shume oferta rreth banesave me qera, ju lutem na vizitoni ne facebook:

Real Estate&Consulting
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim