Banes me qera ne Dragodan

Jepet me qera nga: Goni 15 Gsh 09:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Arberi (ish Dragodan) Rr:Eduard Lir
Sipërfaqe: 87 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne lagjen Arberia (ish Dragodan) afer Ambasadës Ruse" Prishtinë"
Banesa ka kete renditje:
1 Salloni + Kuzhine + Ballkon,
2 dhoma gjumi secila me Ballkon,
Koridor,
Banjo,
Shpaiz,
Ka ujë 24 ore me deposit,..
Ngrohje Qendreore me Kalda 18KW,..
Banesa eshte ne katin 3, Banesa eshte e mobiluar dhe e pershtatshme per familjar, Cmimi me marrveshje

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim