Banes me qera ne Dragodanm prane Komunes se Re

Jepet me qera nga: Dati 12 Dhj 11:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Dragodan, prane Komunes se Re
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne katin e peste dhe ka kete renditje:

sallon me kuzhin,
2 dhoma gjumi,
banjo, ballkon, nxemje me rryme, lift, uje 24.

Verejtje: Nuk bashkpunoj me agjensione

045319625
sadat.alija@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim