Banes me qera ne Lagjen Bregu i Diellit, Qerimi 2

Jepet me qera nga: Real Estate&Consulting 10 Dhj 14:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Bregu i Diellit, kompleksi Puhiza
Sipërfaqe: 87 m2
Komuna: Prishtinë
Banes me qera ne Lagjen Bregu i Diellit, #031 perball Furres Qerimi 2, Kompleksi "Puhiza"
Banesa gjendet ne katin e katert.

Banesa ka kete renditje:
- 1 sallon me kuzhin
- 2 dhoma gjumi.
- banjo, ballkon, lift.
- nxemje qendrore, uje 24h.
Me rastin e marrveshjes per qera, banesa kompletohet me te gjitha mobilet dhe paisjet tjera.

Per me shume oferta, ju lutem ta vizitoni faqen tone ne Facebook: Real Estate&Consulting ose kopjoni linkun me posht:

https://www.facebook.com/Real-EstateConsulting-181745562171431/

+37745319625
sadatalija.re@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim