Banes me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: fadil 25 Mar 02:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera ne lagjen kodra e trimave banesa gjenden ne rrugen kryesore Prishtin-Podujevë , ka 2 dhoma gjumi ,sallon e kuzhin, banjo ,3 tarasa ,ka wifi , uj 24h ,nxemje qendrore me rrym, ne qmim perfshihet uj dhe borllogu ,e pershtatshme per familjar
Qmimi 190€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim