Banes me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: ansar 21 Shk 21:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: mbrapa teatrit kombetar
Sipërfaqe: 49 m2
Komuna: Prishtinë
leshoj banesen 2 dhomshe me qira ne qender mbrapa teatrit kombetar.banesa ka kete renditje, salloni me kuzhine nje dhome gjumi banjo koridor ballkon dhe nje shpajz..vetem familjare ose qift..banesea eshte e pamobiluar ka vetem kuzhinenqmimi 200 euro,per me shum kon. ne nr 044 745 025
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim