Banes me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: Agjencioni Ylli Dje 22:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Emshir - Prishtina Star
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ashensor, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Lëshohet banesa me qera në lagjen Emshir te Prishtina Star , banesa ka dy dhoma gjumi, sallon , kuzhin, bano posedon ashensor dhe është në katin e katër't. Komplet e mobiluar
Çmimi:400 Euro
Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni tek:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim