Banes me qera perball sh.f Ismail Qemaili#iBRO

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: IBRO GROUP 28 Pri 12:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Hilmi Rakovica-sh.f Ismail Qemaili
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera ne B.diellit afer shkolles fillore Ismail Qemaili.Banesa eshte shum e pershtatshme per banim dhe ka hapsire te mjaftueshme deri ne 8 persona.Banesa e ka kete perberje:

1)Sallon
2)2-Dhoma gjumi
3)Banjo
Uje ka 24/h

Te interesuarit mund te kontaktojne ne numrat:
045/609-373
045/591-948
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim