Banes me qera te Mati I

Jepet me qera nga: Agjencioni Ylli Sot 15:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Prishtinë
Banes me qera te Mati I
Rr. Muharrem Fejza
Premium Construction
Mbrapa banesav Royal
Banesa posedon
2 dhoma gjumi
Banjo
Sallon dhe kuzhin
Ballkon
Garazhd
Nxemje qendrore
Uj 24 or
Mirmbajtje te objektit dhe liftit
Qmimi: 450
Nese i nevojitet garazhda + 50
Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni tek:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim