Banes me qera te Qafa

Jepet me qera nga: Agjencioni Ylli Sot 15:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Banesa ka nje dhome gjumi dhome dite si dhe dhome dite me kuzhine banjo ballkon.
Banesa eshte ne Katin e III, dhe eshte komplet e mobiluar e pershtatshme per banime.
Cmimi: 350 Euro
Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni tek:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim