Banes me qera

Jepet me qera nga: Shkumbin Gashi 08 Sht 10:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Adresa: Ulpiane te fontana
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera ne lagjen Ulpiana . Banesa ka 3 dhoma dhe kuzhinen . E pershtatshme per student/e . Per kontakt : 049 235 462 dhe 045 850 356
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim