Banes me qera

Jepet me qera nga: Behar 08 Nën 11:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa tre dhomëshe me qera. Banesa gjendet tek qafa, me saktesisht perball shkolles 'Meto Bajraktari'. Ka dy dhoma gjumi, sallon me kuzhine dhe esht ne katin e parë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim