Banes me qira - ish Sllovenia Sport

Jepet me qera nga: besnikk 19 Krr 09:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 72 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne rrugen "Trink Smaili" afer Hotel Sirius.
Banesa ka kete renditje:
Kati i par, posedon Nxemjen qendrore,
Sallon,
2 dhoma fjetje,,
Kuzhin,
Ballkon,.
Banjo,,
Koridor,
Banesa eshte e rrgulluar me nje stil te veqant dhe shum e pershtateshme per banim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim