Banes me qira #Bregu i Diellit

Jepet me qera nga: zgjidhja 08 Gsh 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Bregu i Diellit
Sipërfaqe: 84 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne lagjen Bregu i Diellit
Afer univerzitetit Iliria.
Banesa posedon 84 m2 gjithsej
Sallonin me kuzhine,dy dhoma gjumi,banjo,shpajz dhe koridor.
Cmimi 300 Euro
Kontakti:
045 558 533
049 313 444

email:zgjidhja.ks@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim