Banes me qira afër eulexit

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: 1T Group Sot 09:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira afër eulexit( te spitali), banesa është ndertim i sapo perfunduar dhe e gatshme për banim. Banesa ka të mobiluar banjon,dhe kuzhinen. Hapsira qe posedon është 60 m2(1+1) dhe gjindet në katin e dytë të banimit.
Pagesa obligative për 6muaj.
Ju mirëpresim..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim