Banes me qira në Aktash

Jepet me qera nga: Realcon 20 Jan 10:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Aktash
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Banes me qira në Aktash kati i III-të,65m2,Qmimi 350 Euro i negociushum.

Banesa posedon:

1 Sallon,
1 Kuzhinë,
1 Dhom gjumi,
1 Banjo,
1 Ballkon,
Banesa posedon klim,uje24h,dhe 24h nën Vëzhgimin e kamerave.


Banesa lëshohet për Familjar,Qift ose Nderkombetarë Jo Studenta.Agjensioni REALCON ne Prishtinë
Tel:
8
Viber Kontakt 0037745/882-88
049/405-591
e mail: realcon.pr@gmail.com
Gjindemi në rrugën "Luan Haradinaj nr.17"(përball policisë)
JU MIRËPRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim