Banes me qira ne Bregun e diellit 200 euro

Jepet me qera nga: bardhi 12 Dhj 12:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Cmimi 200 euro
Banesa eshte ne shtepi te sistemit banesor, objekt(shtepi) e cila ka 8 banesa te ndara, dhe cdo banese ka hyrjen e vet te vecant, dhe oren e rrymes te vecant). Banesa ndodhet ne katin 3 te shtepise. Eshte e mobiluar ne teresi dhe ka kete renditje: - Sallonin, - Kuzhinen, - 1 dhome gjumi, - Banjon, - Ballkonin, dhe – Shpajzi. Te gjitha dhomat posedojne orendite e nevojshme (E mobiluar) per jetese sic jane: dollapi per garderobe, orendite e kuzhines (enet), makina e larjes se rrobave, mbulesa, tepihat por qe nuk shifen ne foto sepse kane qene ne pastrim. VEREJTJE: Banesa nuk leshoet me qira per student/e. Banuesi eshte I obliguar ti mbuloj vetem shpenzimet e qirase e cila eshte 230 euro dhe te rrymes, ndersa ngrohja, uji dhe mbeturinat I mbulon pronari I baneses apo qira-dhenesi. Per informata me te hollesishme na kontaktoni ne numrin e telefonit +37744239244 si dhe ne viber.

ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , , Fiat FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT CADDY VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG VENTO AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100 JEEP GRAND CHEROKEE Q7 X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 R8 ML XC 90 TOUAREG MAZDA gjyp MERCEDES 190 200 230 220 A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C 220 E200 E220 E240 E270 CDI E320 ML 270 ML 320 ML 420 sprinter kamionet kamion CHEVORLET AVEO AUTO-ONLINE CAPTIVA KALOS MATIZ FIAT PUNTO DUCATO STOLO gjip www FORD FIESTA FOCUS GALAXY MONDEO TRANSIT HONDA ACORD CIVIV A A gjip HUNDAY ACCENT GETZ H100 i10 i20 i30 SANTA FE TERACAN NISSAN TERRANO RENO CLIO MEGANA SHKODA FABIA OKTAVIA VOLVO V40 V70 TOYOTA 4RUNNER AVENSIS COROLLA LAND CRUISER OPEL ASTRA CORSA VECTRA VEKTRA ZAFIRA ff PEUGEOT 206 306 307 406 banesa me qira banesa per shitje apartman apartmant apartmane banes me qira shtepi me qira shpi me qira ,Kamion,Autobus,Banesa,Kompjuter,Bilardo,Celulare,Nokia,Samsung,Sony Ericsson,LG,Blackberry,Iphone,Banes....aA PER KETO MAKINA: KOMBI, FURGON,ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , DAEWOO, FIAT, FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAULT CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT CADDY fgfg VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG VENTO gjip GJIP jeep JEEP AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim