Banes me qira ne Dardani #064 tek Viva dhe Eli ab

Jepet me qera nga: Real Estate&Consulting 13 Jan 11:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne katin e tete
.
Banesa ka kete renditje:
- 1 sallon,
- 1 dhome gjumi
- 1 banjo,
-nxemje qendrore
Oferta vlen edhe per student

Per me shume oferta, ju lutem te na vizitoni ne faqen tone ne Facebook: Real Estate&Consulting


045319625
sadatalija.re@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim