Banes me qira ne QENDER _2 dhoma gjumi

Jepet me qera nga: arber 26 Mar 18:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Qender
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qira ne QENDER kati i 5 , e renovuar dhe te mobiluar shum mire ,
Banesa posedon:
- 2 dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhin me trapezari
- banjo
- ballkon
- koridor
Me qmim vetem 350 euro

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 64 17 94
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim