Banes me qira te Santea ne Dardani

Jepet me qera nga: Agjencioni Ylli Sot 10:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

470 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa ka nje dhome gjumi dhome dite kuzhine banjo ballkon.
Banesa eshte komplet e renovume dhe e mobiluar.
Cmimi:470 Euro
Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni tek:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim