Banes me qira te ish Sllovenia Sport

Jepet me qera nga: besnik 13 Shk 19:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 72 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne rrugen "Trink Smaili" afer Hotel Sirius, kati i pare,posedon nxemje qendrore.

Banesa ka kete renditje:
Sallon,
2 dhoma fjetje,
Kuzhin,
Ballkon,
Banjo,
Koridor,
Banesa eshte e rrgulluar me nje stil te veqant dhe shum e pershtateshme per banim.
Qmimi 320 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim