Banes me qira

Jepet me qera nga: Shkumbin Gashi 08 Sht 10:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne ulpiane. Ka 3 dhoma dhe kuzhinen. Te interesuarit: 045 850356 dhe 049 235462
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim