Banes me qira

Jepet me qera nga: Getoar Beqiri 15 Maj 10:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rr.Rexhep Krasniqi - Prishtine
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera, ne Prishtine, lagja Kalabria (Banesat e Arabve), banesa ka 3 dhoma, Salloni me kuzhin dhe trepezari, dy dhoma gjumi, banjo dhe dy ballkona. Banesa eshte 85 metra katror, komplet e mobiluar, e gatshme per banim. Banesa eshte ne katin e 7, punoj 2 liftat, dhe ka uje 24 ore. Banesen e leshoj me qera vetem per familjare. Te interesuarit te me kontaktojne ne numer te telefonit 044 931 928
Çmimi: 300 EUR
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim