Banes ne qera

Jepet me qera nga: Shkumbin Gashi 29 Sht 18:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qera ne lagjen ulpiana. Posedon 3 dhoma dhe kuzhinen . Per informata kontaktoni ne keta nr telefoni: 049 235 462 ose 045 850 356
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim