Banesa ne lagjen Dardania#iBRO GROUP

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: IBRO GROUP 28 Pri 12:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

190 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dardani- stacioni i autobuseve
Sipërfaqe: 38 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne lagjen dardania. Banesa eshte gasonierk dhe e pershtatshme per banim. Banesa ka kete format:

1) Sallon
2) Kuzhine
3) Banjo

Te interesuarit mund te na kontaktojne ne numrat:

045/609-373
045/591-948
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim