Banesa me Mobile dhe pa Mobile -Nxemje me Termokos

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjencioni Prishtina City 21 Shk 13:29 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: afer Standartit
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
6 Banesa me Qira ne Bregun e Diellit - Kodi 0597

Lokacioni: te Fura Qerimit 2 afer Kompleksit Standarti

Siperfaqet e Banesave:

- 75 M2 - Kati 1 - 3
- 88.7 M2 - Kati 1 - 6 - 7
- 84 M2 - Kati 3

Renditjet:

- 2 Dhoma Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- Banjo
- Ballkon

- Banesat me 88.7 m2 posedojn dhe Wc Ndihmse.

Posedojn:

- Nxemje Qendrore me Termokos
- Lift
- Parking
- Uj 24 H
- Mirembatje te Hymjes
- Kopsht

- Banesat leshohen te Mobiluara dhe te Pamobiluara
- Te gjitha banesat mobilohen sipas deshires se klientit

Çmimi me Mobile €350
Çmimi pa Mobile €300

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com

Banes me Qira

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim