Banesa me Qira ne Prishtine

Jepet me qera nga: Muharem S Abazibra 05 Mar 13:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Rruga lidhja e prizrenit-tophane
Sipërfaqe: 85 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes te pa mobiluar me qira ne lagjen ish tophane rruga lidhja e prizrenit , banesa ka 85 m2 dhe posedon : dy dhoma, sallon bashk me kuzhin, 2 banjo ,shpajz dhe ballkon gjithashtu ka dhe parking te siguruar. per me shum kontaktoni ne keto numra 044-119-366 \049376-776
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim