Banesa me Qira ne Rrugen B me Mobile dhe Pa Mobile

Jepet me qera nga: Agjencioni Prishtina City 08 Dhj 19:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rruga B Bregun e Diellit
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon
Komuna: Prishtinë
Banesa me Qira ne Rrugen B - Kodi 0341

Lokacioni: Kompleksi Lin Project

Banesa Nr.1

Siperfaqe : 70 m2

Renditjet:

- Dhom Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- Banjo
- Ballkon

Çmimi: 220 Euro me Mobile
Çmimi: 180 Euro pa Mobile

Banesa Nr.2

Siperfaqe: 90 m2

Renditjet:

- 2 Dhoma Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- Banjo
- Wc
- Shpajz
- Ballkon

Çmimi 250 Euro me Mobile
Çmimi 200 Euro pa Mobile

Banesa Nr.3

Siperfaqe: 115 m2

Renditjet:

- 3 Dhoma Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- Banjo
- Wc
- Ballko
- Shpajz

Çmimi 300 Euro me Mobile
Çmimi 250 Euro pa Mobile

Banesat Posedojn:

- Nxemje Qendrore
- Sigurim
- Parking
- Lift
- Uj 24 or
- Mirembatje te Hymjes
- Gjelbrim

- Banesat e pamobiluara posedojn Kuzhinen te kompletuar me Teknik.

- Ne foto mund ti shifni banesat e mobiluara dhe te pamobiluara

- Banesat Mobilohen Sipas Deshires se Klientit


Agjencioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjencioni per patundshmeri prishtina
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim