Banesa me qera prej 110m2 ne Prishtine

Jepet me qera nga: Nehati 19 Mar 08:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet afer Ambasades Zvicerane Si dhe banesa tjeter gjendet tek rretherrotullomi ne Arberi afer Vetevendosjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim