Banesa me qera 2 dhomshe ne Breg te Diellit

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni Për Patundshmëri "ZOGU" 15 Sht 11:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Bregu I Diellit ; Rr."Sali Nivica"
Sipërfaqe: 86 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne Bregu I Diellit 2,afer permendores.Ka siperfaqe prej 86m2 me 2 dhoma gjumi,sallon me kuzhine,shpajz dhe ballkon.Gjendet ne katin perdhese.Banesa posedon uje dhe parking 24h.

**** Lokacioni i Agjensionit:Afer Hotel Grandit ne Sheshin "Zahir Pajaziti",perballë Eulex-it. ****

**** https://www.facebook.com/ZOGUREALESTATE ****

**** agzogu@hotmail.com ****

**** 044/888-801 (+VIBER) ****

**** 049/888-801 ****

**** 038/244-419 ****
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim