Banesa me qera në Ulpianë

Jepet me qera nga: Bekim 31 Maj 17:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ulpian soliteri 2 banesa 51
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet Banesa me qera ne Ulpiane soliteri -II- Kati 12 nr. 51
Pa ndermjetesim,
Banesa ka kete renditje: nje sallon, nje dhome gjumi, kuzhine, banjo dhe ballkon, ashensori eshte ne funksion dhe ne gjendje te rregullt me kartel dhe e renovuar teresisht.

Per te dhena ma te hollesishme na kontaktoni ne kete nr. 049 320 237 viber:+38649320237
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim