Banesa me qera ne Dardani, parkingu i Flamurtarit

Jepet me qera nga: Amar Syla 06 Mar 21:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh
Komuna: Prishtinë
Banesa ka 2 dhoma te gjumit, paradhome, sallon te madh, kuzhine, banjo dhe wc ndamas, shpajz, 2 ballkona, parking per veture, ngrohje qendrore. Banesa nuk eshte e mobiluar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim