Banesa me qera ne Ulpiane#iBRO GROUP

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: IBRO GROUP 28 Pri 12:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: E 30 3/A
Sipërfaqe: 52 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera tek Fontana ne Ulpiane.Banesa eshte shume e pershtatshme per banim dhe ka kete siperfaqe:

1)Sallon-Kuzhine
2)Dhome gjumi
3)Banjo
4)Koridor
5)Ballkon

Banesa ka nxemje qendrore

Te interesuarit mund te kontaktojne ne numrat:

045/609-373
045/591-948
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim