Banesa me qera te Moxarti-Ulpiane#iBRO GROUP

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: IBRO GROUP 28 Pri 12:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Motrat Qerjazi
Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera ne Ulpiane tek Moxart-i.Banesa eshte shume e pershtatshme per banim.Preferohen qifte ose familjare por lejohen edhe studente.Banesa ka kete perberje:

1)Sallon-Kuzhine
2)Dhome gjumi
3)Banjo
4)Ballkon
5)Koridor

Uje dhe rryme 24/h

Te interesuarit mund te kontaktojne ne numrat:
045/609-373
045/591-948
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim